оголошення


                          ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СІЛ ВЕЛИКИЙ ТА МАЛИЙ КРУПІЛЬ

На період карантину в поминальні дні

СУВОРО ЗАБОРОНЕНО

                             відвідувати Кладовища!!!

                                                                                          


 В зв'язку з корантином (соvid -19) до 03.04.2020 року припинено рух громадського транспорту !!! 

При виникненні питань з доставки ліків та інших життєво важливих питань звертатися за телефоном :

0500141677  - Наталія Іванівна сільський голова 

 0506915400 - Галина Віталіївна секретар сільської ради.



ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СІЛ ВЕЛИКИЙ ТА МАЛИЙ КРУПІЛЬ 

20 листопада 2019 року о 14.00 год. в приміщенні сільського клубу села Великий Крупіль буде проводитись громадське обговорення питання про добровільне об'єднання Великокрупільської територіальної громади сіл Великий та Малий Крупіль у Згурівську об'єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Згурівка Згурівського району Київської області.

Запрошуються всі не байдужі мешканці сіл Великий та Малий Крупіль.

Прохання свої пропозиції надати у дводенний термін.

                                                                                                                                         Виконавчий комітет    Великокрупільської сільської ради .                               

 



 



О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

 

16.05.2019 року о 10.00 год в приміщенні школи відбудуться загальносільські збори.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

1.Звіт сільського голови.

2.Звіт керівників с/г підприємств про свою діяльність та виплату орендної плати.

3. Різне.

На збори запрошені:

Голова Згурівської РДА

-представник відділу субсидій

-представник пенсійного фонду

-представник Держгеокадастру

  Для підвезення жителів Малий Крупіль буде задіяний транспорт : 09.50 год від памятника загиблим воїнам.

 



О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Запрошуємо всіх жителів та гостей сіл Великого та Малого Круполів на урочистий мітинг присвячений Дню Пам'яті та Примирення, який відбудеться 9 ТРАВНЯ біля пам'ятників загиблих воїнів в с. Великий Крупіль о 10.00 год., с. Малий Крупіль в 11.30 год. 

 



Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції, Круполяни!

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу. Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Минуле України - це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Тому сьогодні, у цей нелегкий для країни час, ми повинні згадати помилки минулого, щоб не повторювати їх у майбутньому.

Дійсно, протягом багатьох століть українські землі перебували під владою іноземних держав, які намагалися викорінити самобутність нашого народу. Українці не раз страждали від насильницької асиміляції і ніколи не переставали боротися за свою свободу. Тому не дивно, що нащадки завжди пам’ятатимуть героїв, які виступали проти поневолювачів і до останньої хвилини життя залишалися вірними синами України.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захищають нас в 21-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

В даний час на території Великокрупільської сільської ради проживають Пономар Галина Макорівна – інвалід Великої Вітчизняної Війни, Стадник Варвара Василівна – учасник бойових дій, Гудименко Раїса Хомівна, Куса Тетяна Євдокимівна, Коломієць Ніна Миколаївна, Череднічок Ольга Василівна, Малета Клавдія Архипівна, Товстенко Федір Микитович, Космина віра Павлівна, Кисіль Євдокія Михайлівна, Дядечко Ольга Михайлівна, Онопрієнко Любов Сидорівна, Коновал Софія Яківна – учасники війни.

    Це неоціненний вклад у Перемогу жінок - матерів, дружин, сестер. Вони не тільки воювали - вони ростили дітей, працювали за кількох, рятували солдат на передовій і в госпіталях. Честь їм і слава, вічна наша пам'ять, глибока шана і людська вдячність!

Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.

  Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче - синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.

    Земний уклін Вам, дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства. 

Від імені депутатського корпусу Великокрупільської сільської ради, від себе особисто, дозвольте побажати вам, дорогі ветерани, солдатські вдови, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів,  лише мирного небо, у домівках – достатоку, а в душі – спокою і радості!

З любов'ю та повагою,                                                                                                                                                 Сільський голова                                                                      Н. І. Козловець



 

Про дотримання вимог законодавства

     З метою дотримання законодавства у галузі бджільництва доводимо до відома вимогу пункту 2 "Порядку реєстрації пасік" затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України і українських аграрних наук від 20.09.2000 № 184/82 (із змінами, внесеними згідно з наказом міністерства аграрної політики та продовольства від 02.08.2013 року № 478/88 ) стосовно обов'язку реєстрації пасіки за місцем проживання фізичної особи або за місцем знаходження юридичної особи яка займається бджільництвом, у селищі або сільських радах один раз в рік з заснування пасіки. 

     Дана інформація стосується осіб що займаються бджільництвом на території Великокрупільської сільської ради.

 

                                                                                Виконком сільської ради



ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Якщо вам довелося зіштовхнутися з випадками рейдерського захоплення майна, які супроводжуються проведенням незаконних реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, законом передбачено ряд інструментів захисту, одним з яких є зупинення державної реєстрації прав.

Як скористатися цим способом, читайте за посиланнямhttps://kyivobljust.gov.ua/…/yak-zahistiti-neruhome-mayno-v…



ttps://kyivobljust.gov.ua/news/direction/konsultue-ministr-yustitsii-ukraini-pavlo-petrenko-poryadok-otrimannya-svidotstva-pro-narodjennya-ta-reestratsii-mistsya-projivannya-ditini

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО: ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?
Іван Самойлов

Що потрібно зробити після народження дитини?
Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня народження дитини зареєструвати народження дитини в органі ДРАЦС за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.

Які документи потрібні для реєстрації народження?
Одночасно із заявою про державну реєстрацію народження дитини (усною або письмовою) подається:
- паспорт заявника, якщо заявниками є не батьки;

-  документ, який підтверджує факт народження – медичний документ, виданий закладом охорони здоров'я;

- паспорти батьків або одного з них;

- документ, що підтверджує походження дитини від батька (свідоцтво про шлюб або спільна заява матері та батька дитини, або заява матері);

- за відсутності документа закладу охорони здоров’я або медичної консультативної комісії, підставою для реєстрації народження є рішення суду про встановлення факту народження.

Де працює послуга з прийому документів для реєстрації у пологових?
Мін’юст створив умови для максимального спрощення доступу громадян до адміністративних послуг. Найпопулярнішою послугою була і залишається видача свідоцтва про народження безпосередньо у пологових будинках. У 2018 році батьки понад 162 тисяч немовлят скористалися цією послугою.
Інформація про заклади охорони здоров’я, в яких можна отримати свідоцтво про народження дитини, розміщена на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції: https://minjust.gov.ua.

Як зареєструвати місце проживання новонародженої дитини?
Батьки зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом 3 місяців з дня державної реєстрації її народження. Дитина віком до 10 років може бути зареєстрована за адресою лише одного з батьків. При цьому, згода власника або інших осіб, які проживають на цій житлової площі, не потрібна.

Де здійснюється реєстрація місця проживання?
Реєстрація місця проживання здійснюється органами місцевого самоврядування або у «Центрі надання адміністративних послуг».
За бажанням батьків документи можуть бути подані органам ДРАЦС під час проведення державної реєстрації народження дитини.
Реєстрація місця проживання новонародженої дитини також може здійснюватися на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.
У разі звернення осіб, місце проживання яких не зареєстровано, осіб, які вимушені були залишити місця проживання з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції і не мають можливості зареєструвати новонароджену дитину, рішення про призначення допомоги при народженні дитини приймає орган соціального захисту населення на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов, складеного за місцем фактичного проживання сім’ї.

Які документи потрібні?

- письмова заява встановленої форми;
- свідоцтво про народження дитини (оригінал і копія);
- паспорт того з батьків, за яким визначено місце реєстрації дитини (оригінал і копія);
- квитанція про сплату адміністративного збору.

Де отримати документи?
Якщо документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подавалися до органу ДРАЦС або до органів соціального захисту населення, оформлена органом реєстрації довідка про реєстрацію місця проживання дитини повертається до відповідного органу ДРАЦС або за бажанням того з батьків (представників), хто подавав заяву, може бути видана у відповідному органі реєстрації, центрі надання адміністративних послуг, надіслана поштою, про що робиться відповідна відмітка в даних про новонароджену дитину.

Куди звертатися за більш детальною консультацією та роз’ясненнями?
Якщо у вас залишились питання з цього приводу, будь ласка, телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист.

 



 

Логін: *

Пароль: *