рішення сесії сільської ради від 19.10.2017 року

 

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання одноразової грошової допомоги

      Розглянувши  заяву жительки села Великий Крупіль Горлушко Василини Василівни , про надання їй одноразової грошової допомоги , в зв’язку з пересадкою двох імплантатів позвонків, та яка на даний час проходить курс лікування та реабілітації, керуючись  статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , відповідно до рішення сільської ради від 22.12.2016 року за № 76-12-УІІ «Про  затвердження Програми та Положення про надання одноразової грошової  допомоги громадянам на території Великокрупільської сільської ради за їх особистим зверненням»,  з метою матеріальної підтримки  малозабезпечених верств населення на території Великокрупільської сільської ради,  сільська ради ВИРІШИЛА :

1. Надати  одноразову грошову допомогу  :

-  Горлушко Василині Василівні, жительці села Великий Крупіль, вул. Зоряна,5 Згурівського району Київської області  в розмірі 2,5 тис. гривень  . Кошти перерахувати на картковий рахунок , який додається до заяви.

- Повар Олександру Миколайовичу, жителю с.Великий Крупіль вул. Київсчький шлях 54/2, учаснику бойових дій  в сумі 1000 грн.

- Пивовар Олександру Петровичу – жителю с.Великий Крупіль вул. Зоряна 8,  контрактнику  військової служби у Збройних силах України, в сумі 2500 гривень.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  планування бюджету,  фінансів та соціального розвитку села.

 

 

 

            Сільський  голова                                       Н.І. Козловець

            село  Великий  Крупіль

            19 жовтня 2017 року

            № 121-20-УІІ     

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я

Про організацію харчування дітей в Великокрупільському НВК                             « Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дитячий садок»

            Заслухавши виступ директора Великокрупільського НВК

« Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дитячий садок» Афанасенко Ніни Михайлівни стосовно того, що в закладі виховуються та навчаються діти пільгових категорій. Це діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти позбавлені батьківського піклування, діти напівсироти, діти учасників АТО  , які згідно законодавства мають право на безкоштовне харчування,   відповідно  ст. 5 Закону України  «Про охорону дитинства», ч. 5 ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту» , Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови  Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»,     постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість»,  керуючись ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська  рада  ВИРІШИЛА :

 

1.      Директору Великокрупільського НВК « Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів , дитячий садок» Афанасенко Н.М:

 

1.1 здійснювати харчування учнів загальноосвітнього закладу за рахунок  видатків з сільського бюджету  та спонсорських коштів:

 •  батьки яких є учасниками антитерористичної операції на території України на 100 %,
 • 1-4 класів  на 100%,
 • із багатодітних  та малозабезпечених сімей  на 100%
 • позбавлених батьківського піклування , дітей напівсиріт на 100%.

1.2.          харчування  інших учнів, які не підлягають вищевказаним категоріям здійснювати : 50% кошти сільської ради та спонсорські кошти, 50 % -кошти батьків.

 

1.3.          забезпечити у  дошкільному навчальному закладі безкоштовним харчуванням дітей-сиріт; дітей напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям"; дітей учасників АТО; багатодітний сімей.

1.4.          визначити плату батьками або особами, які їх замінюють, за харчування інших  дітей у   дошкільному навчальному закладі у розмірі 30% від вартості харчування.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань  планування бюджету,  фінансів та соціального розвитку села.

 

 

            Сільський  голова                                       Н.І. Козловець

            село  Великий  Крупіль

            19 жовтня 2017 року

            № 120-20-УІІ     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  ШОСТОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

Про  прийняття на баланс відумерлої спадщини та проведення державної реєстрації права власності земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва територіальної громади Великокрупільської сільської ради

 

      Відповідно до статті 142 Конституції України, статті 60 Закону України

« Про місцеве самоврядування в Україні» , рішення  Згурівського районного суду  від 23.08.2017 року щодо визнання відумерлою спадщину, яка складається із земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  і відкрилася після смерті Мороки Володимира Миколайовича, який  помер 06 травня 2016  року, заслухавши виступ сільського голови щодо взяття на баланс Великокрупільської сільської ради   вищевказаної земельної ділянки та проведення  її державної реєстрації,  сільська рада ВИРІШИЛА :

 

1.Прийняти на баланс Великокрупільської сільської ради  земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, загальною  площею 5,2577 га, згідно Державного акту серії Р1  № 228549 ,  яка  розташована в адміністративно-територіальних межах Великокрупільської сільської ради та належала померлому 06.05.2016 року  Мороці Володимиру Миколайовичу.

 

2. Доручити сільському голові Великокрупільської сільської ради Козловець Наталії Іванівні провести державну реєстрацію права власності територіальної громади на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,2577 га, що розташована на території Великокрупільської сільської ради та належала померлому 06.05.2016 року Мороці Володимиру Миколайовичу на підставі Державного акту серії Р1 № 228549 від 01.08.2001 року

 

 

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

       Сільський голова                                 Н.І.Козловець

       Село Великий Крупіль

       19 жовтня   2017 року

       № 122-20-УІ

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я

 

Про розгляд земельного спору

 

     Розглянувши заяву Полігушко Валентини Леонідівни від 21.08.2017 року, керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12,91,92,103,107, 158,159,160,161 Земельного Кодексу України, Конституцією України, враховуючи те, що суміжні землевласники мають державні акти на право приватної власності на землю, межі яких не відповідають фактичному використанню земельних ділянок, документи на будівлі розташовані на присадибній ділянці, побудовані 1970-1972 роках  до приватизації земельних ділянок, вивчивши висновки та рекомендації узгоджувальної комісії з розгляду  та вирішення спірних земельних питань, сільська рада ВИРІШИЛА :

 

1.   Суміжним землевласникам Полігушко Валентині Леонідівні та

      Омельченко Галині Миколаївні рекомендувати дотримуватися правил

      добросусідства, передбачених Земельним кодексом України.

 

 1. Рекомендувати Полігушко Валентині Леонідівні, власнику земельної ділянки по вулиці Голубівка,10 в селі Великий Крупіль та Омельченко Галині Миколаївні, власнику земельної ділянки по вулиці Голубівка,12 в селі Великий Крупіль, визнати державні акти на земельні ділянки  недійсними, відповідно до чинного законодавства  і не порушуючи прав жодної із сторін  встановити розмежування земельних ділянок.

 

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію 

      сільської ради з питань аграрної політики, земельних відносин,

      природокористування та екології

 

 

       Сільський голова                                 Н.І.Козловець

       Село Великий Крупіль

       19 жовтня   2017 року

       № 123-20-УІ

 

 

 

                                                                                         

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про  надання  згоди  на  розробку  проектів  відведення

земельних ділянок

 

          Розглянувши заяви громадян Клак Олександра Степановича , Мамаєва Євгенія Васильовича, Сороки Віталія Михайловича, Сороки Юрія Михайловича та Текучева Андрія Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та додані до  них матеріали, керуючись ст.26 Закону України "Про місцеве  самоврядування в Україні", ст.,50  Закону України "Про землеустрій", Закону України “ Про державний земельний кадастр” , ст.118, 123, 186-1 Земельного кодексу України , сесія  Великокрупільської сільської ради Згурівського району Київської області  ВИРІШИЛА:

 

    1.Надати дозвіл  громадянам ( згідно додатку) на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства  орієнтовною площею 0,50 га та для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  орієнтовною площею 0,25 га в с. Великий Крупіль та Малий Крупіль,  Згурівського району Київської області .

   2.Рекомендувати громадянам звернутися до землевпорядної організації з метою замовлення робіт по розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

   3.Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

   4.Попередити громадян про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстровано з вини заявника (п.10 ст.24 Закон України “Про Державний земельний кадастр ”).

   5.Зазначений дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність не надає громадянам права володіти, розпоряджатися та користуватися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

 

        Сільський  голова                                                Н.І.Козловець

        село  Великий  Крупіль

        від 19 жовтня  2017  року

        № 125-20– УІІ

 

                                                                                         

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження місцевої Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Великокрупільської сільської ради на 2017-2018 роки»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указів Президента України від 02.09.2013 року №471/2013 «Про Положення про територіальну оборону України» та від 14.01.2015 №15/2015 «Про часткову мобілізацію», з метою відновлення, підтримки і зміцнення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційних заходів на території Великокрупільської  сільської ради, сільська рада   ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити місцеву Програму підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Великокрупільської сільської ради на 2017-2018  роки. (додаток 1)

 

2.  Усі роботи, пов`язані з виконанням Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Великокрупільської сільської ради на 2017-2018 роки, проводити з дотриманням вимог Закону України .

 

          3.  Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  постійну комісію сільської ради з питань  планування бюджету,  фінансів та соціального розвитку села.

 

 

 

        Сільський  голова                                                Н.І.Козловець

        село  Великий  Крупіль

        від 19 жовтня  2017  року

        № 124-20– УІІ

 

 

 

 

 

 

                                                                                                           

                                                                                  додаток   1 

                                                                                  до рішення  сесії

                                                                                  від 19 жовтня 2017  року

                                                                                  № 124-20-УІІ

                                                               

Програма

підтримки заходів мобілізаційної підготовки

 на території Великокрупільської сільської ради на 2017 -2018 роки

 

І. Передумови

 

Програма підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Великокрупільської сільської ради на 2017 -2018 роки (далі за текстом - Програма) розроблена на основі Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Указів Президента України від 02.09.2013 року №471/2013 «Про Положення про територіальну оборону України» та від 14.01.2015 №15/2015 «Про часткову мобілізацію» для підготовки суспільства на існування в умовах особливого періоду та військового часу.

 

 1. Мета програми

 

Метою Програми є неухильне виконання комплексу заходів щодо підтримання постійної мобілізаційної готовності, своєчасного й організованого проведення мобілізації та задоволення потреб оборони, забезпечення життєдіяльності територіальної громади в особливий період.

 

3. Основні складові Програми

 

3.1.забезпечення життєво важливих інтересів населення при переведенні підприємств, установ, організацій села ( незалежно від форм їх власності) на функціонування в особливий період, в умовах можливого виникнення збройної агресії або збройного конфлікту;

3.2.удосконалення та підвищення ефективності роботи, пов’язаної із забезпеченням мобілізації людських і транспортних ресурсів, територіальної оборони;

3.3. посилення контролю за станом мобілізаційної підготовки підприємств сільської ради;

3.4.інформаційне забезпечення підприємств, установ, організацій, населення з питань мобілізації;

3.5.здійснення комплексу спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період.

 

         4. Основні завдання Програми

 

4.1. удосконалення системи заходів мобілізаційної підготовки;.

4.2.здійснення заходів щодо забезпечення поставки людських і транспортних ресурсів у військовий комісаріат;

4.3.здійснення заходів щодо запобігання виникненню терористичної діяльності на території Великокрупільської сільської ради.

 

5. Основні заходи Програми

 

5.1. забезпечення пунктів оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів засобами зв’язку, документацією та обладнанням в особливий період, під час введення правового режиму воєнного стану та під час проведення мобілізації;

5.2.підготовка апарату посилення, штабів оповіщення, пунктів збору сільської ради, проведення занять з адміністраціями дільниць оповіщення, пунктів збору та відправки мобілізаційних ресурсів в період  підготовки до мобілізації;

5.3. організація основних видів забезпечення дій органів місцевого самоврядування в особливий період : медичне, радіаційне, хімічне, інженерне, протипожежне, транспортне, матеріальне, технічне в особливий період, під час введення правового режиму воєнного стану та під час проведення мобілізації ;

5.4. залучення загонів оборони до посилення охорони важливих об’єктів і комунікацій, об’єктів 1 та 2 груп місцевого та регіонального значення в особливий період, під час введення правового режиму воєнного стану та під час проведення мобілізації;

5.5. забезпечення потреб та роботи організаційного ядра загонів оборони матеріально-технічними засобами, паливно-мастильними матеріалами, обладнанням, формою, взуттям, індивідуальними засобами захисту, протягом 48 годин в особливий період, під час введення правового режиму воєнного стану та під час проведення мобілізації;

5.6. облаштування навчально-тренувального полігону для проведення практичних занять з особовим складом, призначених до складу загонів оборони та роти охорони в період підготовки до мобілізації;

5.7. забезпечення паливно-мастильними матеріалами, необхідною кількістю автомобілів для оповіщення резервістів першої черги про залучення до проходження навчальних зборів у військових частинах, проведення медичних оглядів, доставка до збірних пунктів. супровід по закінченню зборів в особливий період, під час введення правового режиму воєнного стану та під час проведення мобілізації;

5.8.відбір громадян для проходження військової служби за контрактом, організація проведення медичних оглядів в особливий період, під час введення правового режиму воєнного стану та під час проведення мобілізації.

 

 

                       Сільський голова                              Н.І.Козловець

                                                                                         

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про надання дозволу громадянам
на приватизацію
житлового будинку в селі Великий Крупіль,                           вул. Київський шлях,81 Згурівського району Київської області

     Розглянувши заяви громадян Гуляя Олексія Юрійовича та Міглазової Наталії Юріївни, яка має малолітнього сина Бондаренка Артура Володимировича – 05.06.2010 року народження щодо надання дозволу на приватизацію житлового будинку в селі Великий Крупіль по вулиці Київський шлях,81  та враховуючи те, що в даному будинку вони з народження проживають. Взявши до уваги те, що даний житловий будинок надавався для проживання їх батькам вже померли, а брат Гуляй Юрій Юрійович та сестра Кобзаренко Оксана Юріївна написали заяви про надання дозволу на приватизацію житлового будинку вищевказаним громадянам, керуючись  Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду” ,  ст. ст. 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада  ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на приватизацію житлового будинку в селі Великий Крупіль, вул. Київський шлях, 81 Згурівського району Київської області, що знаходиться на балансі Великокрупільської сільської ради, громадянам, які в ньому проживають, а саме:
  • Гуляй Олексію Юрійовичу – 26.04.1986 року народження
  • Міглазовій Наталії Юріївні – 11.05.1985 року народження
  • Бондаренко Артуру Володимировичу – 05.06.2010 року народження, син Міглазової Н.Ю.
 2. Передати безкоштовно з спільної власності територіальної громади села Великий Крупіль  житловий будинок, який знаходиться  за адресою:

     с. Великий Крупіль, вул. Київський шлях,81, Згурівського району

     Київської області для подальшої його приватизації громадянами, зазаначеним

     у пункті 1 цього рішення.

 1. Рекомендувати Великокрупільській сільській раді Згурівського району Київської області  здійснити приватизацію житлового будинку відповідно до Закону України «Про приватизацію житлового фонду» громадянам

     Гуляй О.Ю, Міглазовій Н.Ю. та Бондаренко А.В.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету,  фінансів та соціального розвитку села.

 

        Сільський  голова                                                Н.І.Козловець

        село  Великий  Крупіль

        від 19 жовтня  2017  року

        № 126-20– УІІ

                                                           

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 17.08.2016 року за № 58-9-УІІ «Про  надання  згоди  на  розробку  проектів  відведення

земельних ділянок фізичним особам –підприємцям з подальшою передачею в оренду»

 

          Розглянувши заяву  фізичної особи-підприємця Білявського Віталія Казимировича про надання  йому дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  під приміщеннями магазину  в селі Великий Крупіль, вул. Київський шлях, 10б  з подальшою передачею  земельної ділянки в оренду, заслухавши виступ сільського голови

Козловець Н.І. стосовно того, що в серпні 2016 року Білявський В.К передав приміщення магазину в оренду фізичній особі-підприємцю Марціяш Ігору Миколайовичу і на засіданні  сесії вже приймалося рішення про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під магазином але Марція Ігору Миколайовичу. Так як він не являється власником  магазину а лише орендує його, необхідно внести зміни до рішення сесії сільської ради від 17.08.2016 року за № 58-9-УІІ «Про  надання  згоди  на  розробку  проектів  відведення земельних ділянок фізичним особам –підприємцям з подальшою передачею в оренду» керуючись ст.26 Закону України "Про місцеве  самоврядування в Україні", ст.,50  Закону України "Про землеустрій", Закону України “ Про державний земельний кадастр” , ст.118, 123, 186-1 Земельного кодексу України , сесія  Великокрупільської сільської ради Згурівського району Київської області  ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни до рішення сесії сільської ради  від 17.08.2016 року за

№ 58-9-УІІ «Про  надання  згоди  на  розробку  проектів  відведення

земельних ділянок фізичним особам –підприємцям з подальшою передачею в оренду» , а саме  в пункт 2 :

 

    - слова « надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Марціяш Ігору Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  під приміщенням  магазину  в селі Великий Крупіль, вул. Київський шлях, 10б, орієнтовною площею  0,04 га , з подальшою передачею в оренду». замінити словами «надати дозвіл  фізичній особі-підприємцю Білявському Віталію Казимировичу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  під приміщенням  магазину  в селі Великий Крупіль, вул. Київський шлях, 10б, орієнтовною площею  0,04 га , з подальшою передачею в оренду».

 

        Сільський  голова                                                Н.І.Козловець

        село  Великий  Крупіль

        від  19 жовтня  2017  року

        №  127-20– УІІ

                                                                                     

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                        Р І Ш Е Н Н Я

Про  затвердження  проекту із  землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шевчуку Д.Б .

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

      Керуючись  Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні» , відповідно до статей 12, 118, 186  Земельного Кодексу України , розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину України Шевчуку Денису Борисовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,   яка розташована  в селі Малий Крупіль, вул. Незалежності, 37  Згурівського району Київської області ,  сільська  рада  ВИРІШИЛА :

 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки , що надається  у власність громадянину України  Шевчуку Денису Борисовичу   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в селі Малий Крупіль, вул. Незалежності, 37 Згурівського району Київської області,  загальною площею 0,22 га, кадастровий номер 3221981000:03:022:0024.

2. Передати  у приватну власність  громадянину України  Шевчуку Денису Борисовичу земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , яка розташована  в селі Малий Крупіль, вул. Незалежності,37, Згурівського району Київської області загальною площею 0,22 га, кадастровий номер 3221981000:03:022:0024.

3.Земельна ділянка повинна використовуватися з дотриманням обов'язків власників земельних ділянок та змісту добросусідства, встановлених у статтях 91, 103 Земельного кодексу України; статті 35 Закону України «Про охорону земель»; Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;статті 36 Закону України «Про охорону культурної спадщини»; Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення».

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань аграрної політики, земельних відносин, природокористування та екології.       

 

            Сільський  голова                               Н.І. Козловець

            село  Великий  Крупіль

            19 жовтня  2017 року

            №  130-20-УІІ

 

                                                                      

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                     РІШЕННЯ

 

Про  надання матеріальної допомоги для вирішення

соціально-побутових питань

 

                   Відповідно  до Закону  України  „ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  частини 2,3 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 « Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” ( із змінами і доповненнями), рішень сесії Великокрупільської сільської ради від 22.12.2016 року за №  77-12- VІІ  «Про затвердження Положення про преміювання  працівників апарату Великокрупільської сільської ради Згурівського району Київської області   на 2017 рік»,

№ 78-12-УІІ « Про умови оплати праці Великокрупільського сільського голови», керуючись Бюджетним Кодексом України та нормативно-правовими актами, що не суперечать бюджетному законодавству, в межах економії фонду заробітної плати в 2017 році , сільська рада ВИРІШИЛА :

 

 1. Надати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань:

сільському голові – Козловець Наталії Іванівні

секретарю сільської ради – Юндак Галині Віталіївні

в розмірі середньомісячної заробітної плати кожному

 

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на бухгалтера сільської ради Шкарупілу Надію Олександрівну

 

 

 

 

           Сільський  голова                               Н.І. Козловець

           село  Великий  Крупіль

           19 жовтня 2017 року

           № 131-20-УІІ

 

                                                                      

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                     РІШЕННЯ

Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комерційного призначення на території Великокрупільської сільської ради

 

           Керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, Законом України « Про оренду землі», заслухавши виступ сільського голови, яка ознайомила присутніх із заявою Білявського Віталія Казимировича, також довела до відома про надходження до бюджету акцизного податку в розрізі підприємств, сільська рада ВИРІШИЛА :

 

1.Встановити з 01.01.2018 року ставку орендної плати за земельні ділянки комерційного призначення всіх підприємців, що здійснюють діяльність на території Великокрупільської сільської ради, в розмірі 8 відсотків від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

 

 

2.Доручити сільському голові Великокрупільської сільської ради

Козловець Н.І.  укласти додаткові угоди до існуючих договорів оренди та заключити нові договори з фізичною особою-підприємцем Білявським В.К. на земельні ділянки під існуючими  будівлями  магазинів в селі Малий Крупіль та Великий Крупіль у відповідності з чинним законодавством.

 

3. .Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету,  фінансів та соціального розвитку села.

 

 

 

 

           Сільський  голова                               Н.І. Козловець

           село  Великий  Крупіль

           19 жовтня 2017 року

           № 128-20-УІІ

 

                                                                      

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА  СЬОМОГО

СКЛИКАННЯ

ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                     РІШЕННЯ

Про внесення змін щодо нарахування та сплати земельного податку

 

           Керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, заслухавши виступ сільського голови, яка доповіла, що заборгованість по сплаті земельного податку з фізичних осіб по Великокрупільській сільській раді, згідно роздруківки податкової служби  станом на 19.10.2017 року становить 38428,85 гривень.  Але враховуючи те, що в даному списку є особи, які померли, користуються пільгами згідно законодавства, змінилися власники,  необхідно внести зміни щодо нарахування та сплати земельного податку, сільська рада ВИРІШИЛА :

 

1.Внести зміни щодо нарахування та сплати земельного податку з фізичних осіб на території Великокрупільської сільської ради, а саме виключити громадян, які померли, користуються пільгами, інші.

 

2. Направити дане рішення в Згурівське відділення Броварської ОДПІ.

 

 

3 .Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету,  фінансів та соціального розвитку села.

 

 

 

 

           Сільський  голова                               Н.І. Козловець

           село  Великий  Крупіль

           19 жовтня 2017 року

           № 132-20-УІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *