2016 рік

                                                                 

                          ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА 

                    ЗГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                           ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

10 березня  2016  року                                                № 15

село  Великий  Крупіль

 

Про призначення відповідальної особи по створенню реєстру територіальної громади та подальшої співпраці з відділом ведення державного Реєстру виборців

    Відповідно до Закону України  від 10.12.2015 року № 888-УІІ « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», листа відділу ведення Державного реєстру виборців Згурівської РДА від 16.03.2016 року, керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи те , що з 04.04.2016 року повноваження у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб делегуються виконавчим органам селищної та сільських рад , виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1. Визначити  Юндак Галину Віталіївну , секретаря Великокрупільської сільської ради уповноваженою особою для отримання фрагменту бази даних державного Реєстру виборців про жителів сіл Великий Крупіль та Малий Крупіль, виборча адреса яких є зареєстроване місце проживання, згідно Закону України « Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» у відповідності з постановою ЦВК від 17.02.2016 року № 55 « Про порядок одноразової передачі відомостей ДРВ для створення реєстру територіальної громади.

2. Призначити Юндак Галину Віталіївну, секретаря Великокрупільської сільської ради відповідальною особою по створенню реєстру територіальної громади та подальшої співпраці з відділом ведення державного Реєстру виборців стосовно щомісячного подання відомостей періодичного поновлення за формами 3.1, 3.4, 3.5.

3.На час тимчасової відсутності секретаря сільської ради відповідальність  за щомісячне подання відомостей періодичного поновлення за формами 3.1, 3.4, 3.5. покладається на сільського голову Великокрупільської сільської ради Коозловець Наталію Іванівну.

 

                      Голова виконкому                                 Н.І.Козловець.

 

 


ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА           СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ             КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

               10 березня  2016  року                                    № 14

                                            село  Великий  Крупіль

 

Про  організацію громадських робіт на території Великокрупільської сільської ради.

 

      Відповідно до   підпункту 6,7,11 пункту а  статті 30 Закону  України 

„  Про  місцеве  самоврядування  в   Україні” , Закону України « Про благоустрій населених пунктів» , з  метою  впорядкування територій, придорожніх лісонасаджень, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядкування місць поховання захисників Вітчизни, утримання в належному стані цвинтарів , виконком сільської ради ВИРІШИВ :

 1. Провести  роботи по  благоустрою  та озелененню населених  пунктів сіл  Малий  Крупіль  та  Великий  Крупіль в період з

     01 квітня 2016 року.

 1. Для  оперативного  вирішення  питань, пов’язаних  з  проведенням   робіт  по  благоустрою  та озелененню  території  сіл ,  затвердити  склад  штабу  ( додаток 1 )
 2. Звернутися з  клопотанням до Згурівського районного центру зайнятості щодо направлення на оплачувані громадські роботи осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
 3. Затвердити  план  заходів   по  проведенню  громадських робіт по  благоустрою та озелененню,  спрямованих  на  поліпшення стану населених  пунктів. ( додаток 2 )
 4. Підприємствам, установам та організаціям, розміщеним на території Великокрупільської сільської ради здійснити заходи щодо благоустрою прилеглих територій.
 5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  залишаю  за собою.

 


 

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА           СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ             КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

               10 березня  2016  року                                    № 16

село  Великий  Крупіль
            Про  надання  послуг з державної  реєстрації /зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян

 

         З  метою  виконання  Закону України від 10 грудня 2015 року 

№ 88- VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації  надання адміністративних послуг»  та покладання   з  04 квітня 2016 року повноваження у сфері реєстрації  місця проживання та зняття з місця проживання фізичних осіб органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської ради),   згідно Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»,  статті 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет сільської ради         В И Р І Ш И В:

1. Покласти обов`язки щодо здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян на секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

2.На час тимчасової відсутності секретаря виконкому відповідальність за здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян ( відпустка, відрядження, хвороба тощо) , покладається на сільського голову Козловець Наталію Іванівну.

3. Надавати  послуги  з державної  реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування громадян  з  04 квітня 2016 року

4. Секретарю виконкому оприлюднити рішення шляхом розміщення на  інформаційному стенді сільської ради. 

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою 

 

                        Голова виконкому                            Н.І.Козловец

 

 


ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА           СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ             КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

               10 березня  2016  року                                    № 17

                                            село  Великий  Крупіль     

Про затвердження орієнтовної номенклатури та обсягів матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Великокрупільської сільської ради

    Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», керуючись підпунктом 2 пункту б частини 1 статті 38 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження голови Згурівської  райдержадміністрації від 12.02.2016 № 30 «Про затвердження орієнтовної номенклатури та обсягів районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території району», та з метою здійснення заходів спрямованих на запобігання, ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій і надання термінової допомоги постраждалому населенню на території Великокрупільської сільської ради, виконком сільської ради ВИРІШИВ:

          1. Затвердити орієнтовну номенклатуру та обсяги матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Великокрупільської сільської ради ( додаток 1).

          2. Створити  матеріальний резерв для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій і надання термінової допомоги постраждалому населенню на території Великокрупільської сільської ради, та в 10 денний строк з моменту прийняття рішення про створення подати копію затвердженої номенклатури та обсягу матеріального резерву до сектору цивільного захисту райдержадміністрації.         

          3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

         

                   Голова виконкому                                               Н.І.Козловець

 


 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

02 червня  2016  року                                        № 26

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Онопрієнка Анатолія Григоровича

 

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Онопрієнка Анатолія Григоровича-28.12.1965 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Малий Крупіль, вул. Перемоги, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Онопрієнко Анатолій Григорович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 45 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

 1. Накласти на гр. Онопрієнка Анатолія Григоровича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.
 2. Рекомендувати гр.. Онопрієнку Анатолію Григоровичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.
 3. Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.
 4. Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

02 червня  2016  року                                        № 27

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Сулейманова Віктора Расуловича

 

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Сулейманова Віктора Расуловича – 25.12.1990 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул. Київський шлях, 56 кв.1, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Сулейманов Віктор Расулович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр. Сулейманова Віктора Расуловича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Сулейманову Віктору Расуловичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 

 


ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

02 червня  2016  року                                        № 28

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Гавуру Антона Віталійовича

 

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Гавури Антона Віталійовича - 20.03.1991 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул. Голубівка,19, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Гавура Антон Віталійович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр. Гавуру Антона Віталійовича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Гавурі Антону Віталійовичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

02 червня  2016  року                                        № 29

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Ступака Ігора Віталійовича

 

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Ступака Ігора Віталійовича – 15.04.1990 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Малий Крупіль, вул. Перемоги,25, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Ступак Ігор Віталійович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр.Ступака Ігора Віталійовича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Ступаку Ігору Віталійовичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 

 


                                                                  

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

02 червня  2016  року                                                № 30                         село  Великий  Крупіль

 

Про  надання  дозволу  гр. Космині В.П. на реконструкцію житлового будинку

       Керуючись статтею  31  Закону  України  „  Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  розглянувши заяву громадянки Космини Віри Павлівни  щодо надання їй дозволу на реконструкцію належного їй, згідно свідоцтва про право на спадщину від 30.09.1992 року за № 281, житлового будинку, який розташований в селі  Великий Крупіль, вул. Голубівка,11          ( колишня Космодем’янської), Згурівського району Київської області ,  виконком  сільської  ради  ВИРІШИВ

 1. Дати дозвіл громадянці Космині Вірі Павлівні на реконструкцію належного їй, згідно свідоцтва про право на спадщину від 30.09.1992 року за № 281, житлового будинку, який розташований в селі  Великий Крупіль, вул. Голубівка,11  ( колишня Космодем’янської) Згурівського району Київської області .

 

2.Контроль за виконанням даного рішення   залишаю за собою.

 

                            

             

                Голова виконкому                                    Н.І.Козловець


 

 

                                                                    

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                      ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

02 червня  2016  року                                                № 31                      село  Великий  Крупіль

 

Про  надання  дозволу  гр. Крамаренко Т.С., як співвласнику   на виготовлення документів на реконструкцію житлового будинку

       Керуючись статтею  31  Закону  України  „  Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  розглянувши заяву громадянки Крамаренко Тетяни Сергіївни щодо надання їй дозволу на виготовлення документів на реконструкцію належного їй ( ¼), згідно свідоцтва про право власності, житлового будинку, який розташований в селі  Великий Крупіль, вул. Київський шлях, 62 кв.3               ( колишня  Леніна), Згурівського району Київської області ,  виконком  сільської  ради  ВИРІШИВ

 1. Дати дозвіл громадянці Крамаренко Тетяні Сергіївні на виготовлення документів на реконструкцію належного їй ( ¼ ), згідно свідоцтва про право власності , житлового будинку, який розташований в селі  Великий Крупіль, вул. Київський шлях.62 кв.3          ( колишня Леніна) Згурівського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянину Крамаренко Тетяні Сергіївні будівельні роботи виконувати згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення   залишаю за собою.

 

                            

             

                Голова виконкому                                    Н.І.Козловець

 

 


 

                                                                    

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                      ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

02 червня  2016  року                                                № 32                      село  Великий  Крупіль

 

Про  затвердження заходів з попередження та гасіння пожеж на території Великокрупільської сільської ради

        Відповідно  підпункту 6 пункту  б статті 33  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , з метою запобігання виникнення пожеж та їх розповсюдження на населені пункти, лісові насадження, забезпечення охорони здоров’я і життя людей, збереження матеріальних цінностей та території сільської ради, виконком сільської ради ВИРІШИВ :

 1.   Затвердити заходи з попередження та гасіння пожеж на території Великокрупільської сільської ради Згурівського району Київської області       ( додаток 1).

2.    Попередити керівників підприємств, установ, організацій, фермерів, що спалювання сухої трави, стерні, сміття в літній період заборонено. За вчинення пожежі винні особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

3. Попередити населення територіальних громад сіл Великий Крупіль та Малий Крупіль, що спалювання сміття заборонено.

4.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

                

                       Голова виконкому                               Н.І.Козловець

                                                                                                           


 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

05 липня  2016  року                                        № 33

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету

за І півріччя  2016 року

    Відповідно до підпункту 1 пункту а , ст.. 28 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 78 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію бухгалтера сільської ради Шкарупілої Н.О. про виконання сільського бюджету за І півріччя 2016 року, виконком сільської ради ВИРІШИВ :

 1. Звіт про виконання сільського бюджету Великокрупільської сільської ради за І півріччя  2016 року взяти до відома.

 

 1. Затвердити обсяг доходів Великокрупільської сільської ради за І півріччя 2016 року в сумі 568174,14 гривень, в тому числі по загальному фонду 529931,58 гривень і по спеціальному фонду надходжень 38242,56 гривень.

 

 1. Затвердити обсяг видатків Великокрупільської сільської ради за І півріччя 2016 року в сумі 500261,04 гривень, в тому числі по загальному фонду 462018,48 гривень і по спеціальному фонду 38242,56 гривень.

 

 

 

 

                     Голова виконкому                               Н.І.Козловець

 


 

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

05 липня  2016  року                                        № 34

село  Великий  Крупіль

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Юндака Юрія Степановича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Юндака Юрія Степановича -09.01.1975 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Малий Крупіль, вул.Комарова,35, Згурівського району Київської області, протокол № 1 засідання адміністративної комісії від 01.07.2016 року виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Юндак Юрій Степанович , вчинив правопорушення – пошкодження посівів, за яке передбачена відповідальність згідно  статті 104  частина 3  КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1.Накласти на гр. Юндака Юрія Степановича, адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі одного неоподаткованого мінімуму.

 

2.Рекомендувати гр..Юндак Юрію Степановичу терміново сплатити штраф  в розмірі 17,00 гривень. Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець


 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                  ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

                                         Р І Ш Е Н Н Я

05 липня 2016 року                                                № 35

село  Великий  Крупіль

Про затвердження Висновку  та Подання щодо доцільності визнання недієздатним  інваліда дитинства ІІ групи Горлушка Анатолія Миколайовича, встановлення опіки та призначення опікуна

         Розглянувши заяву громадянина Горлушка Олега Миколайовича з надання Висновку  та подання щодо доцільності визнання недієздатним інваліда дитинства ІІ групи Горлушка Анатолія Миколайовича 07.02.1975 року народження, встановлення над ним опіки та призначення опікуна – його брата Горлушка Олега Миколайовича , зареєстрованого в селі Великий Крупіль, вул.. Гагаріна, 7 Згурівського району Київської області, який працює трактористом в ТОВ « Українська Молочна Компанія»,  в зв’язку зі смертю попереднього опікуна Яхно Наталії Віталіївни, беручи до уваги  надані документи, керуючись ст..ст. 56,60 Цивільного Кодексу України, п.4 ст.34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» ( делеговані повноваження) , виконком Великокрупільської сільської ради ВИРІШИВ :

 1. Затвердити Висновок та подання щодо доцільності визнання недієздатним інваліда дитинства ІІ групи Горлушка Анатолія Миколайовича – 07.02.1975 року народження, встановлення  над ним опіки та призначення опікуна – його брата Горлушка Олега Миколайовича – 13.10.1976 року народження ( висновок додається ).
 2. Затвердити Подання щодо доцільності встановлення опіки над Горлушко Анатолієм Миколайовичем – 07.02.1975 р.н. та призначити опікуном його рідного брата Горлушка Олега Миколайовича – 13.10.1976 р.н.

 

 

 

                     Голова виконкому                                        Н.І.Козловець


 

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

05 липня  2016  року                                        № 36

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ на території

Великокрупільської сільської ради

 

Відповідно до підпункту 12 пункту б статті 33 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про благоустрій населених пунктів», Закону України « Про відходи» , на виконання доручення голови Згурівської районної державної адміністрації, з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою населених пунктів Великокрупільської сільської ради, виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1.Організувати  роботу  з  ліквідації,  в межах населених пунктів Великокрупільської сільської ради, несанкціонованих  сміттєзвалищ.

2.Продовжувати  й надалі здійснювати вивезення побутових , будівельних та інших відходів від населення, згідно графіку .

3. Депутатам ради та членам виконкому попередити громадян про те, що в разі вивезення сміття  у невстановлені для цього місця, буде накладатися адмін.. штраф.

 

 

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

05 липня  2016  року                                        № 37

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  виконання плану роботи

виконавчого комітету Великокрупільської сільської ради

за перше півріччя 2016 року

          Заслухавши та обговоривши інформацію  сільського голови Козловець Наталії Іванівни  про  підсумки роботи виконкому за  перше півріччя 2016 року, виконавчий комітет відмічає , що за перше півріччя 2016 року забезпечено виконання та перевиконання сільського бюджету, стабільну роботу сфери соціальної інфраструктури,  очищено околиці села від стихійних сміттєзвалищ та докладено максимум зусиль по благоустрою території села. Враховуючи недоліки  в роботі та  невідкладні завдання для  покращення  соціально – економічного розвитку , соціальної стабільності та розвитку  усіх сфер життєдіяльності села, керуючись статтею 52, ст.59  ч.6 , ст.  27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий  комітет   сільської ради  В И Р І Ш И В  :

 1. Звіт сільського голови про підсумки роботи виконавчого комітету  за перше півріччя  2016 року взяти до відома.( додаток 1 )

 

 

 

 

            Голова виконкому                                            Н.І.Козловець

 


 

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

05 липня  2016  року                                        № 38

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про  план  роботи виконавчого комітету

Великокрупільської сільської   ради

на ІІ півріччя 2016 року

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Великокрупільської сільської ради  «Про план роботи виконавчого комітету Великокрупільської сільської ради на ІІ півріччя 2016 року», керуючись статтею 40 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити  план  роботи виконкому Великокрупільської сільської   ради

на ІІ півріччя 2016 року  (додаток 1)

2.Дозволити сільському голові Козловець Н.І. в разі потреби вносити зміни та доповнення до плану роботи  на ІІ півріччя 2016 року в процесі роботи .

3.Контроль за  виконанням плану роботи виконавчого комітету сільської ради покласти на секретаря виконкому Юндак Г.В.

  

 

 

                    Голова виконкому                                    Н.І.Козловець    

 


                                                   

 

                                                                      

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

17 серпня   2016  року                                                № 39

               село  Великий  Крупіль

Про  надання  дозволу  гр. Кривошея М.А. на  виготовлення документів на реконструкцію житлового будинку, добудову веранди, будівництво господарських будівель і споруд

       Керуючись статтею  31  Закону  України  „  Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  розглянувши заяву громадянина Кривошея Миколи Андрійовича  щодо надання йому дозволу на виготовлення документів на реконструкцію належного йому, згідно договору купівлі-продажу від 18.04.1997 року, житлового будинку, добудову веранди, реконструкцію та будівництво господарських будівель і споруд, на належній йому на праві приватної власності земельній ділянці в селі  Малий Крупіль, вул. Комарова,19, Згурівського району Київської області ,  виконком  сільської  ради  ВИРІШИВ

 1. Дати дозвіл громадянину Кривошея Миколі Андрійовичу на виготовлення документів на реконструкцію належного йому, згідно договору купівлі-продажу від 18.04.1997 року, житлового будинку, добудову веранди, реконструкцію та будівництво господарських будівель і споруд на належній йому на праві приватної власності земельній ділянці  в селі  Малий Крупіль, вул. Комарова,19  Згурівського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянину Кривошея Миколі Андрійовичу будівельні роботи виконувати згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення   залишаю за собою.

 

                            

                Голова виконкому                                    Н.І.Козловець

 


 

                                                                  

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

17 серпня   2016  року                                                № 40

               село  Великий  Крупіль

 

Про  надання  дозволу  гр. Гук Л.І. на  виготовлення документів на добудову господарських будівель і споруд

       Керуючись статтею  31  Закону  України  „  Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  розглянувши заяву громадянина Гука Леоніда Іларіоновича  щодо надання йому дозволу на виготовлення документів на добудову господарських будівель і споруд, на належній йому на праві приватної власності земельній ділянці в селі  Великий Крупіль, вул. Київський шлях,10, Згурівського району Київської області ,  виконком  сільської  ради  ВИРІШИВ:

 1. Дати дозвіл громадянину Гуку Леоніду Іларіоновичу на виготовлення документів  на добудову господарських будівель і споруд на належній йому на праві приватної власності земельній ділянці  в селі  Великий Крупіль, вул. Київський шлях,10  Згурівського району Київської області

 

2. Рекомендувати громадянину Гук Леоніду Іларіоновичу будівельні роботи виконувати згідно чинного законодавства.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення   залишаю за собою.

 

                            

 

                Голова виконкому                                    Н.І.Козловець

 


                                                                  

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

17 серпня   2016  року                                                № 42

               село  Великий  Крупіль

 

Про  надання  дозволу  гр. Лаптєву І.М на виготовлення документів на реконструкцію та будівництво господарських будівель і споруд

       Керуючись статтею  31  Закону  України  „  Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  розглянувши заяву громадянина Лаптєва Ігора Миколайовича  щодо надання йому дозволу на виготовлення документів на на реконструкцію та  будівництво господарських будівель і споруд, на належній йому на праві приватної власності земельній ділянці в селі  Великий Крупіль, вул. Набережна,33, Згурівського району Київської області ,  виконком  сільської  ради  ВИРІШИВ

 1. Дати дозвіл громадянину Лаптєву Ігору Миколайовичу на виготовлення документів на реконструкцію та  будівництво господарських будівель і споруд на належній йому на праві приватної власності земельній ділянці  в селі  Великий Крупіль, вул. Набережна,33  Згурівського району Київської області .

2. Рекомендувати громадянину Лаптєву Ігору Миколайовичу будівельні роботи виконувати згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення   залишаю за собою.

 

                            

                Голова виконкому                                    Н.І.Козловець

 

                                                                  


 

 

 

 

                                                                  

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

17 серпня   2016  року                                                № 43

               село  Великий  Крупіль

 

Про  надання  дозволу  гр. Коломієць О.М. на виготовлення документів на будівництво господарських будівель і споруд

       Керуючись статтею  31  Закону  України  „  Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  розглянувши заяву громадянина Коломієць Олександра Миколайовича  щодо надання йому дозволу на виготовлення документів на  будівництво господарських будівель і споруд, на належній йому на праві приватної власності земельній ділянці в селі  Великий Крупіль, вул. Польова,21, Згурівського району Київської області ,  виконком  сільської  ради  ВИРІШИВ

 1. Дати дозвіл громадянину Коломієць Олександру Миколайовичу на   виготовлення документів на будівництво господарських будівель і споруд на належній йому на праві приватної власності земельній ділянці  в селі  Великий Крупіль, вул. Польова,21  Згурівського району Київської області  .

2. Рекомендувати громадянину Коломієць Олександру Миколайовичу будівельні роботи виконувати згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення   залишаю за собою.

 

                            

                Голова виконкому                                    Н.І.Козловець

 


 

 

 

 

                                                                  

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

17 серпня   2016  року                                                № 44

село  Великий  Крупіль

Про закріплення житла та майна за  дітьми позбавленими батьківського піклування та призначення відповідальних за його збереження

Відповідно до Сімейного кодексу України, підпункту 2,4 пункту б  статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законів України  "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", та Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини", на виконання доручення Голови Згурівської районної державної адміністрації , з метою захисту житлових та майнових прав дітей позбавлених батьківського піклування , виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити опис майна дитини, позбавленої батьківського піклування,  Семенець Сніжани Вікторівни – 26.10.2004 року народження та призначити відповідальною за його збереженням  опікуна Петренко Надію Вікторівну.

   2. Закріпити за дитиною, позбавленою батьківського піклування, Семенець Сніжаною Вікторівною -26.10.2004 року народження, речі особистого вжитку згідно з описом майна дитини, позбавленої батьківського піклування від 17.08.2016 року ( додат.1)

 3. Затвердити опис майна дитини, позбавленої батьківського піклування,  Вовкочин Вікторії Ігорівни- 09.05.2000 року народження та призначити відповідальною за його збереженням  опікуна Обламську Надію Володимирівну.

4. Закріпити за дитиною, позбавленою батьківського піклування, Вовкочин Вікторією Ігорівною- 09.05.2000 року народження, майно, право власності на яке або право користування яким має дитина та речі особистого вжитку,  згідно з описом майна дитини, позбавленої батьківського піклування від 17.08.2016 року        ( додаток 2)

            5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

                     Голова виконкому                                        Н.І.Козловець


 

                                                                   

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

17 серпня   2016  року                                                № 45

               село  Великий  Крупіль

Про перепоховання осіб, полеглих внаслідок воєн, депортацій та політичних репресій

      Згідно  статті 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком організації робіт з пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2000 №1867 „Про затвердження Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій”, Тимчасовим порядком здійснення на території України пошуку, ексгумації перепоховання останків осіб, які загинули внаслідок воєн, депортацій та політичних репресій, і впорядкування місць їх поховання, затвердженим наказом Мінбуду України від 09.06.2006р. №193, Дозволом на здійснення ексгумації та перепоховання останків осіб, які загинули внаслідок воєн, депортацій та політичних репресій від 12.07.2016 року       № 47, виданий Державною міжвідомчою комісією у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій,  виконавчий комітет сільської  ради ВИРІШИВ:

 

 1. 18 серпня 2016 року о 1100  годині  здійснити урочисте перепоховання останків загиблих у роки Великої Вітчизняної війни радянських військовослужбовців, знайдених в адміністративних межах Великокрупільської сільської ради, на території братської могили в селі Малий Крупіль.
 2. Урочисте перепоховання здійснити за кошти з місцевого бюджету

 

         3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

                 Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


                                                              

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 46

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Старинець Валентину Миколаївну

 

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Старинець Валентини Миколаївної – 27.05.1991 року народження, яка зареєстрована та  проживає за адресою: село Малий Крупіль, вул. Комарова, 41, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Старинець Валентина Миколаївна, вчинила правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр. Старинець Валентину Миколаївну, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Старинець Валентині Миколаївні терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


                                                          

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 47

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Зінчук Тетяну Олександрівну

 

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Зінчук Тетяни Олександрівни – 18.05.1971 року народження, яка зареєстрована та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул. Зоряна,8, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Зінчук Тетяна Олександрівна, вчинила правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 45 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр. Зінчук Тетяну Олександрівну, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Зінчук Тетяні Олександрівні терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

                                                               

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 48

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Горбачевського Віталія Григоровича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Горбачевського Віталія Григоровича – 08.05.1970 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Малий Крупіль, вул.Комарова,21, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Горбачевський Віталій Григорович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 45 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

       1.Накласти на гр. Горбачевського Віталія Григоровича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Горбачевському Віталію Григоровичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

                                                               

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 49

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Репетуху Павла Григоровича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Репетухи Павла Григоровича- 15.03.1971 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Молодіжна,26, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Репетуха Павло Григорович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 45 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

       1.Накласти на гр. Репетуху Павла Григоровича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Репетусі Павлу Григоровичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

                                                               

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 50

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Ванжу Петра Генадійовича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Ванжи Петра Генадійовича – 17.08.1985 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Шкільна,16, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Ванжа Петро Генадійович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр. Ванжу Петра Генадійовича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Ванжі Петру Генадійовичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

                                                            

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 51

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Горлушка Сергія Володимировича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Горлушка Сергія Володимировича -22.03.1989 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Молодіжна,48, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Горлушко Сергій Володимирович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр. Горлушка Сергія Володимировича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Горлушку Сергію Володимировичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

                                                           

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 52

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Усмединського Валерія Петровича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Усмединського Валерія Петровича – 11.04.1968 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Київський шлях,21, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Усмединський Валерій Петрович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 45 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр. Усмединського Валерія Петровича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Усмединському Валерію Петровичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

                                                              

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 53

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про накладання адміністративного стягнення

на гр. Усмединського Максима Сергійовича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Усмединського Максима Сергійовича – 22.03.1991 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Шкільна,61, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Усмединський Максим Сергійович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр. Усмединського Максима Сергійовича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Усмединському Максиму Сергійовичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


                                                              

 

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

17 серпня  2016  року                                        № 54

село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я

Про погодження графіка роботи магазину « Кишенька»
                               в селі Великий Крупіль по вулиці Київський шлях,10-б

Згурівського району Київської  області 

     Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Марціяш Ігора Миколайовича про погодження графіка роботи магазину « Кишенька» в селі Великий Крупіль по вулиці Київський шлях,10-б  Згурівського району Київської області, керуючись пунктом 4 частини б статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , виконком сільської ради ВИРІШИВ: 
1. Погодити графік роботи магазину « Кишенкька в селі Великий Крупіль по вулиці Київський шлях,10-б  Згурівського району Київської області, а саме: 


понеділок- неділя з 700  до 2200  години
без перерви на обід  
останній понеділок місяця з 800 до 1200 години – санітарний день


2. Рекомендувати фізичній особі-підприємцю Марціяш Ігору Миколайовичу дотримуватись погодженого графіку роботи магазину « Кишенька» в селі Великий Крупіль по вулиці Київський шлях,10-б , Згурівського району Київської області. 

3. Закріпити за фізичною особою-підприємцем Марціяш Ігорем Миколайовичем прилеглу до магазину « Кишенька»  в селі Великий Крупіль, вул. Київський шлях, 10-б Згурівського району Київської області, територію.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

                 Голова виконкому                                  Н.І.Козловець

 


 

                                                           

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

20 жовтня  2016  року                                        № 64

село  Великий  Крупіль

                                                     Р І Ш Е Н Н Я


Про погодження графіків роботи 
сільських клубів на території Великокрупільської сільської ради


  Керуючись підпунктом 9  пункту а статті 30  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою зручного для населення режиму роботи сільських клубів в селі Малий Крупіль та Великий Крупіль , виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ :
1. Погодити графік роботи сільського клубу в селі Великий Крупіль Згурівського  району Київської  області,  а саме: 
весняно-літній період :

вівторок – неділя з 1000 годин до 1300 годин

                              з 2000 години до 2400 години

понеділок – вихідний

осінньо-зимовий період:

п’ятниця – неділя з 1000 годин до 1300 годин

                              з 1900 години до 2300 годин

вівторок-четвер  з 1000 годин до 1300 годин

                              з 1400 години до 1800 годин

понеділок – вихідний

2. В зв’язку з аварійністю приміщення сільського клубу села Великий Крупіль тимчасово здійснювати  проведення заходів та масових зібрань в приміщенні, яке знаходиться за адресою : село Великий Крупіль, вул. Київський шлях,11а,  концертні програми проводити в  приміщенні Великокрупільського НВК.

3. Погодити графік роботи сільського клубу в селі Малий Крупіль Згурівського  району Київської  області, а саме: 
весняно-літній період :

вівторок – четвер з 1400 годин до 1800 годин

п’ятниця-неділя з 2000 години до 2400 години

понеділок – вихідний

осінньо-зимовий період:

вівторок-четвер  з 1400 годин до 1700 годин

п’ятниця – неділя з 1900 годин до 2300 годин                             

понеділок – вихідний

 

4. Рекомендувати директорам сільських клубів дотримуватись погодженого графіку роботи .

 

                         Голова виконкому                                 Н.І.Козловець

 


 

                                                            

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА                          ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

20 жовтня  2016  року                                        № 65                                        село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                               Про накладення адміністративного стягнення на гр. Кисіль Андрія Григоровича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр.Кисіль Андрія Григоровича – 12.01.1972 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Набережна,16, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Кисіль Андрій Григорович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 45 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

       1.Накласти на гр. Кисіль Андрія Григоровича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Кисіль Андрію Григоровичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


                                                          

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА                          ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

20 жовтня  2016  року                                        № 66                                        село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                               Про накладення адміністративного стягнення на гр. Волобуєву Олену Володимирівну

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр.Волобуєвої Олени Володимирівни – 17.03.1991 року народження, яка зареєстрована та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Київський шлях, 58 кв.2, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Волобуєва Олена Володимирівна, вчинила правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

       1.Накласти на гр. Волобуєву Олену Володимирівну, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Волобуєвій Олені Володимирівні терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


                                                          

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА                          ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

20 жовтня  2016  року                                        № 67                                        село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                               Про накладення адміністративного стягнення на гр. Абрамова Андрія Анатолійовича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр.Абрамова Андрія Анатолійовича – 23.03.1991 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Малий Крупіль, вул.Комарова,24, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Абрамов Андрій Анатолійович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

       1.Накласти на гр. Абрамова Андрія Анатолійовича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Абрамову Андрію Анатолійовичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

 

                                                          

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА                          ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

20 жовтня  2016  року                                        № 68                                        село  Великий  Крупіль

Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                               Про накладення адміністративного стягнення на гр.Горлушка Олега Миколайовича

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр.Горлушка Олега Миколайовича – 13.10.1976 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Гагаріна, 7, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Горлушко Олег Миколайович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 25 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

       1.Накласти на гр. Горлушка Олега Миколайовича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Горлушку Олегу Миколайовичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

                                                          

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА                          ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

20 жовтня  2016  року                                        № 69                                        село  Великий  Крупіль

РІШЕННЯ

Про затвердження переліку документів з питань ведення                         військового обліку військовозобов’язаних і призовників у Великокрупільській сільській раді

З метою упорядкування ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників, відповідно до законів України “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про оборону України”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, наказів Міністра Оборони України від 14 серпня 2008 року №402 “Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України”, від 15 грудня 2010 року №660 “Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах”,  керуючись статтею 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет сільської ради  ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік документів з питань ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників у  Великокрупільській сільській раді (додаток 1).

2. Секретарю сільської ради Юндак Г.В. провести заходи, пов’язані з веденням військового обліку військовозобов’язаних та призовників.

3. Рекомендувати сільському голові Козловець Н.І. здійснювати контроль за виконанням даного рішення.

 

                         Голова виконкому                                  Н.І.Козловець

 

 


                                                          

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА                          ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

20 жовтня  2016  року                                        № 71                                        село  Великий  Крупіль

РІШЕННЯ
Про роботу соціальних працівників по обслуговуванню                                      людей похилого віку                                                                                     

          Заслухавши і обговоривши інформацію соціальних працівників Усмидинської А.М. та Параки Л.М. про свою діяльність по обслуговуванню людей похилого віку, виконавчий комітет сільської ради відмічає, що соціальні працівники на належному рівні виконують свої професійні обов’язки. На обслуговуванні соціального працівника села Малий Крупіль знаходиться 11 чоловік, села Великий Крупіль – 12 чоловік.  Кожна людина відвідується соціальним працівником два рази на тиждень, про що ними ведеться графік відвідувань. Працівник повинен відпрацювати в день згідно графіку дві години. В його обов’язки входить : доставка продуктів харчування,  води, прибирання приміщення ( підмітання та миття підлоги, витирання пилу, зняття павутини), занесення дров, занесення з погреба овочів та консервації, навесні побілка будинку, посадка, прополка та уборка двох соток городу, підгрібання листя восени, прибирання подвір’я, оплата комунальних платежів, доставка ліків та виклик лікарів, розчистка доріжок від снігу. Соціальні працівники протягом 3 кварталу 2016 року здійснювали роботу по оформленню документів для отримання субсидії на тверде паливо та оплату житлово-комунальних послуг своїм підопічним , керуючись статтею 34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , виконком сільської ради ВИРІШИВ: 


1. Інформацію соціальних працівників про проведену роботу по обслуговуванню людей похилого віку взяти до відома. 


2. Доручити соціальним працівникам  Усмидинській А.М. ( село Великий Крупіль), Парака Л.М ( с.Малий Крупіль) провести роз’яснювальну роботу серед підопічних громадян про пожежну безпеку в осінньо-зимовий період.

 
3. Соціальним працівникам разом з працівниками сільської ради продовжувати роботу по оформленню документів для отримання субсидії на тверде паливо та оплату житлово-комунальних послуг. 


4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

Голова виконкому                          Н.І.Козловець


 

                                                         

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА                          ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

20 жовтня  2016  року                                        № 70                                        село  Великий  Крупіль
РІШЕННЯ

Про  затвердження  складу органу  опіки та  піклування                                                при  виконкомі  Великокрупільської  сільської  ради

          Заслухавши  сільського голову Великокрупільської сільської ради Козловець Наталію Іванівну  про  необхідність  затвердження  складу  органу  опіки  та  піклування при  виконавчому  комітеті  Великокрупільської  сільської  ради , для  чіткої  організації  та  злагодженої  роботи  з  батьками  та  малолітніми,  і  неповнолітніми  дітьми, підлітками, обговоривши пропозиції  по  персональному складу органу  опіки, керуючись підпунктом 4 пункту б статті 34 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», виконком   сільської  ради ВИРІШИВ:

 1. Затвердити  склад  органу  опіки  та  піклування  при  виконавчому  комітеті  Великокрупільської сільської  ради:
 • Голова  органу  опіки  та  піклування: 

Юндак Галина Віталіївна, секретар 

 • Секретар:   

Горбачевська Лідія Григорівна, член виконавчого комітету,

 • Члени  комісії:                                                                            
 • Колюх Вікторія Анатоліївна, член виконавчого комітету;
 • Колесник Галина Петрівна, член виконавчого комітету;
 • Великодній Іван Іванович, дільничний інспектор.

 

 1. Органу опіки та піклування   звітувати  про  свою  роботу  на  засіданні  виконкому  один  раз на  рік.

 

 

                         Голова виконкому                              Н.І.Козловець

 


 

                                                     

 

            ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

                       від  21 листопада 2016  року                                №  72

село  Великий  Крупіль

 

Про умови проживання неповнолітніх дітей в сім′ї Смарчевської В.М.

         Керуючись  підпунктом 2,4 пункту б статті 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні” , Сімейним Кодексом України, відповідно до Законів України „ Про охорону дитинства” , заслухавши інформацію сільського голови Козловець Наталії Іванівни щодо умов проживання дітей, які виховуються  в сім’ї громадян Смарчевської Віри Миколаївни та Смарчевського Олександра Григоровича та виконання ними батьківських обов’язків по відношенню до  малолітніх дітей: Смарчевської Олександри Олександрівни – 2008 року народження, Смарчевської Анастасії Олександрівни – 2010 року народження та Смарчевського Владислава Олександровича – 2013 року народження . Враховуючи  акт обстеження  матеріально-побутових умов проживання від 16.11.2016 року , згідно якого видно, що будинок, в якому проживають малолітні діти, знаходиться в жахливому антисанітарному стані, електрика відключена декілька місяців за несплату, будинок опалюється пічним опаленням, яке також знаходиться в аварійному стані, що може загрожувати життю дітей. Неодноразово надходили скарги від керівництва школи про наявність в дітей вошей, що перешкоджає нормальному навчанню дітей в школі.  Сільським головою було проведено бесіду з громадянкою Смарчевською В.М. з якої вона не зробила певних висновків, виконком сільської ради ВИРІШИВ :

1.  Вказати Смарчевській Вірі Миколаївні та Смарчевському Олександру Григоровичу на незадовільне виконання батьківських обов’язків по відношенню до своїх неповнолітніх дітей Смарчевської Олександри Олександрівни – 21.07.2008 р.н., Смарчевської Анастасії Олександрівни – 02.08.2010 р.н. та Сарчевського Владислава Олександровича – 08.08.2013  р.н.

 

2. Зобов’язати Смарчевську Віру Миколаївну та Смарчевського Олександра Григоровича забезпечити належне виховання і утримання своїх неповнолітніх дітей.

 

3. Попередити Смарчевську Віру Миколаївну  та Смарчевського Олександра Григоровича про  відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо неповнолітніх дітей та можливе відібрання дітей.

 

4. Повідомити службу у справах  дітей  та сім’ї Згурівської РДА про ситуацію,  яка склалася  в сім"ї  Смарчевської Віри Миколаївни та Смарчевського Олександра Григоровича щодо взяття вищевказаної сім’ї під соціальний супровід.

 

 

 

                  Голова виконкому                                 Н.І.Козловець


 

                                                            

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

21 листопада   2016  року                                        № 73

село  Великий  Крупіль

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про накладення адміністративного стягнення

на гр. Усмединську Інну Віталіївну

 

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Усмединської Інни Віталіївни- 07.07.1994 року народження, яка вчинила правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( проживання без реєстрації ), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр.Усмединську Інну Віталіївну , адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Усмединській Інні Віталіївні терміново звернутися в до виконавчого комітету Великокрупільської сільської ради Згурівського району Київській області для оформлення реєстрації місця проживання.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


 

 

                                                           

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ         КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

21 листопада 2016  року                                        № 74

село  Великий  Крупіль

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про накладення адміністративного стягнення

на гр. Опанащенка Олега Миколайовича

 

Розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. Опанащенка Олега Миколайовича- 18.04.1971 року народження, який зареєстрований та  проживає за адресою: село Великий Крупіль, вул.Набережна,, Згурівського району Київської області, виконком сільської  ради  встановив:

Гр. Опанащенко Олег Миколайович, вчинив правопорушення – проживання з недійсним паспортом громадянина України ( не вклеєне фото в 45 років), за яке передбачена відповідальність згідно  статті 197 КУпАП.

На підставі викладеного, відповідно до статтей 213, 219, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

 

       1.Накласти на гр.Опанащенка Олега Миколайовича, адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       2.Рекомендувати гр.. Опанащенку Олегу Миколайовичу терміново звернутися в Згурівський РС Управління ДМС України в Київській області для вклеювання фото.

      3.Рішення може бути оскаржене у місцевому суді потягом 10-ти днів з дня його прийняття.

      4.Контроль за виконання рішення покласти на уповноважену посадову особу з питань реєстрації/ зняття місця проживання/перебування секретаря виконкому сільської ради Юндак Галину Віталіївну.

 

 

 

                  Голова виконкому                                       Н.І.Козловець

 


                                                         

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                               ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

                                        Р І Ш Е Н Н Я

                  21 листопада  2016  року                                            № 75                                        

село  Великий  Крупіль

 

Про  надання  дозволу  гр. Накоренок В.М. на  виготовлення документів на реконструкцію житлового будинку, добудову веранди, санвузла та будівництво господарських будівель і споруд

       Керуючись статтею  31  Закону  України  „  Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  розглянувши заяву громадянина Накоренок Володимира Макаровича  щодо надання йому дозволу на виготовлення документів на реконструкцію належного йому, згідно договору купівлі-продажу від 04.07.2013 року, житлового будинку, добудову веранди та санвузла, будівництво господарських будівель і споруд, в селі  Малий Крупіль, вул. Комарова,37, Згурівського району Київської області ,  виконком  сільської  ради  ВИРІШИВ

 1. Дати дозвіл громадянину Накоренок Володимиру Макаровичу на виготовлення документів на реконструкцію належного йому, згідно договору купівлі-продажу від 04.07.2013 року, житлового будинку, добудову веранди, санвузла, будівництво господарських будівель і споруд в селі  Малий Крупіль, вул. Комарова,37  Згурівського району Київської області .

 

2. Рекомендувати громадянину Накоренок Володимиру Макаровичу будівельні роботи виконувати згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення   залишаю за собою.

 

 

                            

                Голова виконкому                                    Н.І.Козловець

 


                                                      

 

            ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ    КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

                       від  21 листопада 2016  року                           №  76

село  Великий  Крупіль

Про умови проживання новонародженої дитини в сім’ї Купрій Т.І

         Керуючись  підпунктом 2,4 пункту б статті 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні” , Сімейним Кодексом України, відповідно до Законів України „ Про охорону дитинства” , заслухавши інформацію сільського голови Козловець Наталії Іванівни щодо проживання  новонародженої дитини Купрій Віталіни Антонівни – 01.11.2016 року в сім’ї Купрій Тетяни Іванівни – 1990 року народження. Враховуючи той факт , що Тетяна   вже  має двох малолітніх дітей  Купрій Анастасію Петрівну – 14.08.2014 р.н та  Купрій Лілію Вадимівну – 04.05.2015 р.н., які на даний час перебувають на утриманні в дитячому будинку малютки, проживає  на території сільської ради без реєстрації в будинку співмешканця матері, власного житла немає, з метою нормального проживання  та виховання новонародженої дитини Купрій Віталіни Антонівни , виконком сільської ради ВИРІШИВ :

1. Провести обстеження матеріально-побутових умов проживання новонародженої дитини Купрій Віталіни Антонівни – 01.11.2016 року народження.

2.Просити головного лікаря Згурівської центральної районної лікарні Мацюка В.В. провести обстеження новонародженої дитини Купрій Віталіни Антонівни для подальшого вирішення питання щодо її проживання в сім’ї Купрій Т.І.

3. Клопотати перед службою у справах  дітей  та сім’ї Згурівської РДА  щодо взяття сім’ї Купрій Т.І., де є новонароджена дитина, під соціальний супровід.

 

4.Попередити Купрій Т.І. про  відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо новонародженої дитини та можливе її відібрання .

 

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

                  Голова виконкому                                 Н.І.Козловець

 


                                                           

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                               ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

                                        Р І Ш Е Н Н Я

                  21 листопада  2016  року                                            № 77                                        

                                    село  Великий  Крупіль

Про стан  призначення житлових субсидій

мешканцям сіл Великий Крупіль та Малий Крупіль

У період значного підвищення тарифів на оплату житлово-комунальних послуг більша частина населення через відсутність доходів не має змоги самостійно в повному обсязі та своєчасно сплачувати рахунки за спожиті енергоносії, газопостачання, водовідведення та інші житлово-комунальні послуги. Саме з метою забезпечення соціальної підтримки незахищених сімей Урядом 28 лютого 2015 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України №106 “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”, в якій внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого  пічного побутового палива, яка набрала чинності з 01 травня 2015 року.

З метою допомоги населенню села у оформленні документів на отримання субсидії, сільською радою проводяться необхідні організаційні заходи.

Станом на 21.11.2016 року за субсидією на тверде паливо звернулося   25 осіб, оплату житлово-комунальних послуг – 133 особи. Всього станом на 21.11.2016 року в селах Великий Крупіль та Малий Крупіль за субсидією на оплату житлово-комунальних послуг звернулося 158 домогосподарства.

До роз’яснювальної роботи з населенням залучаються депутати сільської ради, соціальні робітники, громадськість.

З метою проведення чіткої організації підготовки документів на призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, керуючись статтями 30, 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Соціальним працівникам Усмидинській А.М та Параці Л.М, депутатам та апарату  сільської ради:

1.1. продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива;

1.2. надавати методичну допомогу населенню щодо формування пакетів документів на призначення житлових субсидій мешканцям села.

2. Рекомендувати сільському голові здійснювати контроль за виконанням даного рішення.

 

                Голова виконкому                          Козловець Н.І

 


                                                           

ВЕЛИКОКРУПІЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА                            ЗГУРІВСЬКОГО  РАЙОНУ       КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                               ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

 

                                        Р І Ш Е Н Н Я

                  21 листопада  2016  року                                            № 75                                        

                                    село  Великий  Крупіль

 

Про заходи щодо виконання Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

 

            На виконання Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», керуючись статтями 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

1. Виконавчому комітету сільської ради:

1.1. Інформувати за необхідністю Чугуївську РДА про можливі місця і умови для тимчасового проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб, про стан інфраструктури, довкілля у таких місцях.

1.2. Сприяти вирішенню питання щодо набуття відповідно до законодавства внутрішньо переміщеними особами за місцем їх фактичного перебування прав на земельну ділянку із земель комунальної власності.

1.3. Клопотати щодо надання медичної допомоги в комунальних закладах охорони здоров’я з урахуванням відомостей про внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають або перебувають у населеному пункті сільської ради.

1.4. Забезпечувати соціальний захист внутрішньо переміщених дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, сімей, в яких виховуються такі діти, соціальне супроводження таких сімей і дітей.

1.5. Організовувати роботу з виявлення дітей, переміщених без супроводження батьків, інших законних представників, здійснювати заходи щодо встановлення особи дитини, пошуку її батьків, влаштування таких дітей у сім’ї родичів, патронатних вихователів, до закладів соціального захисту дітей з урахуванням потреб дитини.

2. Органу опіки та піклування при виконкомі сільської ради (Сорокіна О.М.) здійснювати у повному обсязі повноваження органу опіки та піклування стосовно зареєстрованих на їх території внутрішньо переміщених дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову Чижикова В.Г.

 

 

Логін: *

Пароль: *