повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Великокрупільської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на  території Великокрупільської сільської ради  на 2020 рік"

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Великокрупільської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Великокрупільської сільської ради на  2020 рік" та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є постійна комісія сільської ради з питань планування бюджету, фінансів та соціального  розвитку села.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення місцевих податків та зборів на території Великокрупільської сільської ради  на 2020 рік .

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Великокрупільської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Великокрупільської сільської ради на  2020 рік" та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться постійною комісією з питань планування бюджету, фінансів та соціального розвитку села :

поштою на адресу - 07620, Київська область область, Згурівський район,    село Великий Крупіль, вул. Київський шлях, 10а;

факсом - (04570) 5-33-96;

на електронну адресу –  velykokrupilska_sr@ukr.net

Сільський голова                                       Н.І.Козловець

про оприлюднення проекту рішення Великокрупільської   сільської ради

“Про встановлення місцевих податків   та зборів на території Великокрупільської сільської ради  на 2019 рік”

Відповідно до Земельного кодексу України , Податкового кодексу України , Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”  та з метою вдосконалення земельних відносин між землекористувачами та місцевою владою   виконком Великокрупільської  сільської ради  Згурівського району Київської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення Великокрупільської  сільської ради “Про встановлення  місцевих податків  та зборів на території Великокрупільської сільської ради ”

Проект поданий  Великокрупільською сільською радою .

Проект рішення розміщений в мережі Інтернет на офіційному сайті Великокрупільської сільської ради  v-krupil.rada.org.ua

Мета проекту рішення :

Вдосконалення земельних відносин на території сільської ради та  задоволення інтересів територіальної громади через найбільш ефективне землекористування, підвищення ролі соціальних і екологічних пріоритетів у використанні землі, поліпшення інвестиційної і кредитної привабливості підприємств .

Зауваження та пропозиції приймаються  протягом одного місяця з дня опублікування .

Поштова адреса : 07620 Київська область , Згурівський район , с. Великий Крупіль  вул. Київський  шлях,10а   тел. (04570 ) 5-33-96  Великокрупільська   сільська рада

електронна  адреса :  velykokrupilska_sr@ukr.net

Сільський голова                                       Н.І.Козловець