повідомлення про оприлюднення

про оприлюднення проекту рішення Великокрупільської   сільської ради

“Про встановлення місцевих податків   та зборів на території Великокрупільської сільської ради  на 2019 рік

Відповідно до Земельного кодексу України , Податкового кодексу України , Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”  та з метою вдосконалення земельних відносин між землекористувачами та місцевою владою   виконком Великокрупільської  сільської ради  Згурівського району Київської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення Великокрупільської  сільської ради “Про встановлення  місцевих податків  та зборів на території Великокрупільської сільської ради ”

Проект поданий  Великокрупільською сільською радою .

Проект рішення розміщений в мережі Інтернет на офіційному сайті Великокрупільської сільської ради  v-krupil.rada.org.ua

Мета проекту рішення :

Вдосконалення земельних відносин на території сільської ради та  задоволення інтересів територіальної громади через найбільш ефективне землекористування, підвищення ролі соціальних і екологічних пріоритетів у використанні землі, поліпшення інвестиційної і кредитної привабливості підприємств .

Зауваження та пропозиції приймаються  протягом одного місяця з дня опублікування .

Поштова адреса : 07620 Київська область , Згурівський район , с. Великий Крупіль  вул. Київський  шлях,10а   тел. (04570 ) 5-33-96  Великокрупільська   сільська рада

електронна  адреса :  velykokrupilska_sr@ukr.net

Сільський голова                                       Н.І.Козловець

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Великокрупільської сільськоїї ради «Про затвердження  благодійного внеску на утримання кладовищ «

Відповідно до затвердженого плану діяльності Великокрупільської сільської  ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік виконавчим комітетом Великокрупільської сільської ради підготовлено проект регуляторного акту – рішення сесії міської ради «Про затвердження  благодійного внеску на утримання кладовищ».

Запропонованим регуляторним актом передбачається врегулювання питань по утриманню кладовищ на території сільської ради, .

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань стосовно проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього прохаємо надсилати в письмовій формі протягом 30 днів (до  17.06.2018 року) з дня їх оприлюднення розробнику за адресою: 07620 Київська область, Згурівський район, вул.Великий Крупіль, вул.Київський шлях,10а, Великокрупільська сільська рада , контактний телефон (04570) 5-33-96.

електронна  адреса :  velykokrupilska_sr@ukr.net